» Sitemap






Find os


Brug for at se det hele lidt fra oven?
» Find os

Kontakt Kofoed & Co

 

Ring eller skriv til os, så besvarer vi din forespørgsel hurtigst muligt.

 



Support


For hjælp til eksisterende løsninger, har vi en dedikeret supporttelefon og -mail.

Her sidder der indenfor normal åbningstid altid en udvikler eller tekniker klar til at hjælpe.

 

Tlf: (+45) 28 14 31 25

E-mail: support@kofoed.co

 

Vores normale åbningstider er:

Alle hverdage fra klokken 9.00 - 16.00

 


 



Christian Meisner Kofoed
Direktør

Tlf: (+45) 25 38 77 76
E-mail: christian@kofoed.co




Tina Mikkelsen
Salgschef for NEXT!

Tlf: (+45) 51 37 27 10
E-mail: tina@kofoed.co




Maja de Taeje
Marketingkonsulent

Tlf: (+45) 26 18 36 21
E-mail: maja@kofoed.co




Søren Hansen
Softwareudvikler

E-mail: soren@kofoed.co




Christian Funder Sommerlund
Softwareudvikler

E-mail: sommerlund@kofoed.co




Mads Jakobsen
Softwareudvikler

E-mail: mads@kofoed.co




Mikkel Pilegaard
Studentermedhjælper




Rasmus Adeltoft
Studentermedhjælper




Christian Arentsen
Studentermedhjælper




Kofoed & Co  ApS
Rosenbæk Torv 1, 4.sal
5000 Odense C

CVR: 29 21 89 27

Tlf: (+45) 25 38 77 76
E-mail: info@kofoed.co
Web: www.kofco.dk
Bankforbindelse
Sparekassen Fyn
www.sparfyn.dk

Revisor
KPMG
Englandsgade 25
Postboks 200
5100 Odense C
www.kpmg.dk