» Sitemap





Find os


Brug for at se det hele lidt fra oven?
» Find os


Kræftens Bekæmpelse

Kontakt Kofoed & Co

 

Ring eller skriv til os, så besvarer vi din forespørgsel hurtigst muligt.

 



Support


For hjælp til eksisterende løsninger, har vi en dedikeret supporttelefon.

Her sidder der indenfor normal åbningstid altid en udvikler eller tekniker klar til at hjælpe.

 

Tlf: (+45) 28 14 31 25

 

Vores normale åbningstider er:

Alle hverdage fra 9 - 16

 


 



Christian Meisner Kofoed
Direktør

Tlf: (+45) 25 38 77 76
E-mail: christian@kofoed.co

» Download medarbejders visitkort



Tina Mikkelsen
Salgschef

Tlf: (+45) 51 37 27 10
E-mail: tina@kofoed.co

» Download medarbejders visitkort



Anne-Kirstine Christensen Spring
Kommunikationskonsulent

Tlf: (+45) 27 64 27 46
E-mail: anne-kirstine@kofoed.co

» Download medarbejders visitkort



Maja de Taeje
Kommunikationskonsulent

Tlf: (+45) 26 18 36 21
E-mail: maja@kofoed.co

» Download medarbejders visitkort



Michael Sloth
Projektleder

Tlf: (+45) 31 21 49 19
E-mail: michael@kofoed.co

» Download medarbejders visitkort



Martin Gertsen
Software udvikler

Tlf: (+45) 51 80 83 23
E-mail: gertsen@kofoed.co

» Download medarbejders visitkort



Allan Nielsen
Software udvikler

Tlf: (+45) 28 90 12 12
E-mail: allan@kofoed.co

» Download medarbejders visitkort



Hans Skytte
Software udvikler

Tlf: (+45) 28 30 34 59
E-mail: hans@kofoed.co

» Download medarbejders visitkort



Krzysztof Lesniewski
Praktikant

Tlf: (+45) 28 14 31 25
E-mail: kris@kofoed.co

» Download medarbejders visitkort



Kofoed & Co  ApS
Rosenbæk Torv 1, 4.sal
5000 Odense C

CVR: 29 21 89 27

Tlf: (+45) 25 38 77 76
E-mail: info@kofoed.co
Web: www.kofco.dk
Bankforbindelse
Sparekassen Faaborg
www.sparekassenfaaborg.dk

Revisor
KPMG
Englandsgade 25
Postboks 200
5100 Odense C
www.kpmg.dk




Partner


OnlineCity er eksperter inden for mobil betaling (M-commerce) og digital udvikling.

Sammen leverer vi den optimale sparring, når det drejer sig om teknisk assistance, kreativ projektledelse og målrettet formidling til forbrugeren.

Partner


Med mere end 25 års erfaring indenfor international forretnings-ekspansion, er Converzion en af vores faste samarbejdspartnere i større projekter og webløsninger.